Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
8 травня
Завантажити ще

Син Шевченка дебютував у складі збірної U19, українці обіграли Північну Македонію

У середу, 20 березня, юніорська збірна України з футболу здобула впевнену перемогу у першому матчі елітраунду відбору на Євро-2024. Наша команда обіграла Північну Македонію з рахунком 2:0. Наприкінці зустрічі на полі вперше у складі команди вийшов син Андрія Шевченка Крістіан. Про це пише "Суспільне".

Увесь перший тайм українські футболісти домінували на полі та створювали небезпечні моменти. Однак відкрити рахунок змогли лише під саму перерву. Подача з кутового призвела до удару півзахисника Данила Кревсуна, який точно пробив у ближній кут. На початку другого тайму Україна U19 подвоїла рахунок. На дальній удар зважився форвард Матвій Пономаренко – 2:0.

Матч наша команда догравала за чисельної переваги - захисник Північної Македонії Анес Мельїчі збив Віктора Цуканова, який проривався вперед, в результаті чого отримав червону картку. Шевченка-молодшого випустили на поле лише на 79-й хвилині матчу. Результативними діями протягом відведених хвилин він не відзначився.

• В елітраунді відбору Україна U19 отримала у суперники Швейцарію, Північну Македонію та Латвію. За підсумками першого туру Україна U19 вийшла у лідери групи. У паралельному матчі Швейцарія з мінімальним рахунком обіграла Латвію.
  • Напередодні поєдинку Крістіан Шевченко, який наразі виступає за англійський «Вотфорд», заявив, що бути у складі збірної для нього велика честь і він зробить усе можливе, щоб допомогти своїй команді.
  • На початку березня Крістіан отримав українське громадянство, процедура тривала два місяці.